Росія на окупованих територіях отримала корисних копалин на $12 трильйонів, - The Washington Post

Росія отримала корисних копалин з окупованих українських територій на суму $12 трильйонів. Це понад 60% вугільних родовищ, 11% нафтових і 20% газових, а також понад 40% покладів металів України. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України.

Згідно з аналізом канадської геополітичної компанії SecDev, левова частка вугільних покладів, які десятиліттями забезпечували критично важливу сталеливарну промисловість України, опинилась у руках окупантів.

Якщо Росія зможе анексувати захоплену територію, Україна втратить доступ до майже двох третин своїх родовищ, включаючи сховища природного газу, нафти та рідкоземельних мінералів. Це може завадити Європі шукати альтернативи імпорту з Росії та Китаю.

Гендиректор Державної служби геології та надр України Роман Опімах заявив, що уряд все ще оцінює вплив війни на свої мінеральні ресурси. Враховуючи скільки сировини в Україні розташовано на сході та півдні, він припустив, що величина втрачених запасів перевищує вказану в аналізі.

"Є ще один вимір корисних копалин майбутнього, які все ще перебувають під землею. На жаль, є ризик, що український народ не матиме вигоди від розробки цих матеріалів", - зазначив він.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...