
У картині бойових втрат російської армії в Україні виникла дивна ситуація. Якщо на початку війни співвідношення втрат танків до бойових бронемашин становило 1:1,87, то зараз сягнуло 1:4. Про це заявив військовий оглядач Річард Верекер, який спеціалізується на відстеженні втрат окупантів в Україні, передають Патріоти України.
«росія втрачає танки й БМП щомісяця з початку війни. Кожного місяця війни вона втрачала більше БМП, ніж танків, в середньому 1,87 БМП (червона лінія) на кожен танк. Але кожного місяця співвідношення (синя лінія) було досить близьким до середнього, сягаючи 2,17 у травні 2022 року, і мінімального 1,47 у березні 2023 року. Однак цього місяця, у березні 2024 року, воно набагато вище — 3,87, і навіть вище за 6,80, якщо ви просто подивитеся на останні 10 днів».
За словами експерта, він не може визначити причини, чому так сталось. «Можливо, це пов'язано з тактикою або доступністю транспортних засобів, або, можливо, вибори в росії є фактором, але це відбувається і, здається, прискорюється протягом місяця. Кожного разу, коли я перевіряю цифри, співвідношення ще більше зростає», — зазначив Верекер.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...