Росія на війні проти України масово втрачає один з видів техніки: Експерт пояснив, що відбувається

У картині бойових втрат російської армії в Україні виникла дивна ситуація. Якщо на початку війни співвідношення втрат танків до бойових бронемашин становило 1:1,87, то зараз сягнуло 1:4. Про це заявив військовий оглядач Річард Верекер, який спеціалізується на відстеженні втрат окупантів в Україні, передають Патріоти України.

«росія втрачає танки й БМП щомісяця з початку війни. Кожного місяця війни вона втрачала більше БМП, ніж танків, в середньому 1,87 БМП (червона лінія) на кожен танк. Але кожного місяця співвідношення (синя лінія) було досить близьким до середнього, сягаючи 2,17 у травні 2022 року, і мінімального 1,47 у березні 2023 року. Однак цього місяця, у березні 2024 року, воно набагато вище — 3,87, і навіть вище за 6,80, якщо ви просто подивитеся на останні 10 днів».

За словами експерта, він не може визначити причини, чому так сталось. «Можливо, це пов'язано з тактикою або доступністю транспортних засобів, або, можливо, вибори в росії є фактором, але це відбувається і, здається, прискорюється протягом місяця. Кожного разу, коли я перевіряю цифри, співвідношення ще більше зростає», — зазначив Верекер.

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...