В тимчасово окупованому Криму російські військові почали встановлювати на свої танки додатковий захист. Зокрема, танки Т-72Б3М з новим захистом були зафіксовані на виставці військової техніки в тимчасово окупованих Севастополі та Сімферополі, зазначають Патріоти України.
Уточнюється, що Т-72Б3М надійшли на озброєння танкового батальйону 126-ї бригади 22-го корпусу Чорноморського флоту російських окупантів.
Для того, щоб посилити захист танків, росіяни встановлюють на їх дахи протикумулятивні екрани, які повинні захищати верхню півсферу танка.




Крім того, був помічений російський танк Т-90АК, обладнаний новим захистом, який також посилили мішками.

Передбачається, що таким чином російські окупанти хочуть посилити захист своїх танків зверху від переносних ракетних протитанкових комплексів Javelin, які можуть вражати техніку в найменш захищену частину (дах).
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...