
У суботу, 19 лютого, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провели обшуки в організаторів проплачених "антивоєнних" мітингів. Про це повідомляє Національна поліція України, передають Патріоти України.
За даними правоохоронців, група осіб безпосередньо відповідала за пошук та збирання людей, готових взяти участь в акціях за грошову винагороду. Відомо, що 20 лютого у Києві планувалося провести масові заходи, які мали призвести до дестабілізації ситуації в країні та створити необхідну картинку для російських пропагандистів. До ОП мали вийти загалом 1500 осіб.
Співробітники поліції вилучили записи, десятки мобільних телефонів та банківських карток, а також прапори та банери з гаслами. Зокрема, виявлено такі гасла: "Росія нам не ворог!" і "Ні війні з Росією!".

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...