Росія намагається сформувати резервні батальйони, але не значною чисельністю: Військовий експерт назвав причину

Військовий експерт Defence Express Сергій Згурець вважає, що Росія намагається сформувати резервні батальйони, але не значною чисельністю Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Частина російського особового складу знаходиться за межами України, поблизу наших кордонів. І може бути використана для підсилення угрупування, які ведуть бойові дії. Але стан цих підрозділів не достатній для того, щоб вести якісні бойові дії. Головний наголос ворог робить на використанні артилерії. До кінця червня Росія намагається сформувати резервні батальйони, але не значною чисельністю. Якість підготовки залишається низькою", - зауважив Згурець.

Також військовий експерт додав, що Росія формує окремий корпус особового складу чисельністю 15 тис. "Цей корпус має бути сформовано у серпні. Реальне накопичення сил ворог намагається відтягнути далі. Через низький темп підготовки особового складу, якій здатен вести бойові дії", - наголосив Згурець.

Перша танкова армія РФ втратила у Харківській області понад 500 одиниць важкої техніки

неділя, 2 жовтень 2022, 6:37

Перша танкова армія Росії втратила на війні в Україні щонайменше 524 одиниці військової техніки. Її підрозділи з перших днів війни активно брали участь у бойових діях на Харківському напрямку. Про це повідомив автор Telegram-каналу "Досьє Шпигуна", у р...

ЗСУ тиснуть не лише під Лиманом: Під Херсоном окупанти за добу втратили 16 танків

неділя, 2 жовтень 2022, 6:14

Дослівно: "Нашою авіацією нанесено 9 ударів по ворогу, а ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано близько 550 вогневих завдань, зокрема по ворожих логістичних центрах та районах зосередження живої сили й техніки. . Втрати ворога за бойовий ...