
Росія нарощує угруповання військ, які розміщуються вздовж українсько-російського кордону. Про це в ефірі "Громадського" заявив заступник командувача операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар, передають Патріоти України.
Він зазначив, що нарощення військ спостерігається, як на харківському напрямку, так і неподалік від Маріуполя. За словами Бондара, це поступово відбувалось протягом усього часу конфлікту на Донбасі.
"Просто на початковому рівні, скажімо, у них також можливості були обмежені. Та за цей час вони побудували і полігони, і місця для розташування військових частин, підрозділів, розширили ті складові, які були до цього. Тому що цей напрямок був не зовсім загрозливий для Російської Федерації, але зараз вони практично відбудували залізничну дорогу, яке вже не проходить через територію України", - заявив Бондар.
Він додав, що росіяни розбудували військову інфраструктуру, для того щоб можна було в короткі терміни здійснити перекидання сил та засобів.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...