Росія натякає на приєднання: Лукашенко розкрив підступний план Путіна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що від Москви звучать натяки на можливість приєднання країни до РФ в обмін на єдині ціни на енергоносії, передають Патріоти України.

За словами Лукашенка, на всіх переговорах з Росією Мінськ вимагає рівних умов. «Нічого зайвого не вимагаємо. Але нам кажуть: ми різні країни — натяк на те, що треба, щоб були однією країною. А як можна мати одну країну з Росією? Ви, напевно, чуєте: Давайте включимо Білорусь до складу Росії», — сказав президент.

Лукашенко заявив, що скептично дивиться на таку перспективу. «Ні білоруський, ані російський народи ніколи не захочуть піти цим шляхом… Постав перед вами (білорусами) питання, чи хочете ви такого об'єднання, щоб Білорусь увійшла до складу Росії, — 120% скажуть ні», — цитує Лукашенка БЕЛТА.

В кінці 2019 року в російській пресі та політикумі активізувалася риторика про створення Союзної держави РФ і Білорусі. Оглядачі розцінили це як початок політичного тиску на Мінськ з метою поглинання Білорусі Росією.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...