Росія натякає на приєднання: Лукашенко розкрив підступний план Путіна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що від Москви звучать натяки на можливість приєднання країни до РФ в обмін на єдині ціни на енергоносії, передають Патріоти України.

За словами Лукашенка, на всіх переговорах з Росією Мінськ вимагає рівних умов. «Нічого зайвого не вимагаємо. Але нам кажуть: ми різні країни — натяк на те, що треба, щоб були однією країною. А як можна мати одну країну з Росією? Ви, напевно, чуєте: Давайте включимо Білорусь до складу Росії», — сказав президент.

Лукашенко заявив, що скептично дивиться на таку перспективу. «Ні білоруський, ані російський народи ніколи не захочуть піти цим шляхом… Постав перед вами (білорусами) питання, чи хочете ви такого об'єднання, щоб Білорусь увійшла до складу Росії, — 120% скажуть ні», — цитує Лукашенка БЕЛТА.

В кінці 2019 року в російській пресі та політикумі активізувалася риторика про створення Союзної держави РФ і Білорусі. Оглядачі розцінили це як початок політичного тиску на Мінськ з метою поглинання Білорусі Росією.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...