Росія не досягла жодної стратегічної цілі за 100 днів війни, - розвідка Британії

РФ за 100 днів широкомасштабного вторгнення в Україну не досягла жодної стратегічної цілі, які вона перед собою ставила. Якщо вона не полишатиме спроб добитися якихось успіхів у війні надалі, на це країні-агресорці знадобиться великий людський ресурс, а також багато військової техніки та зброї, передають Патріоти України.

Для того, щоб досягти хоч якихось цілей в Україні, РФ потрібно буде ще багато часу – швидко зробити їй це не вдасться. Про це заявили у розвідці Великої Британії у свіжому огляді, який присвячений 100 дням широкомасштабної війни в Україні.

"Порівняно з початковим планом Росії, жодна зі стратегічних цілей не була досягнута. Для того, щоб Росія досягла хоч якогось успіху, їй будуть потрібні постійні величезні інвестиції людської сили та обладнання, і, ймовірно, знадобиться ще значний час", – наголошується в огляді.

У першу чергу росіяни не змогли захопити Київ та українські центри влади. Коли першопочатковий план РФ провалився, країна-агресорка вирішила "адаптувати" його під нові цілі і зосередила свої основні зусилля на Донбасі.

На Сході України російським загарбникам зараз вдається досягати тактичного успіху і володіти ситуацією, обертаючи її на свою користь, тільки тому, що вони на це витратили значну частину своїх ресурсів і сконцентрували сили і вогонь лише на одній частині загальної кампанії.

Росія зараз контролює понад 90% Луганської області і, ймовірно, встановить повний контроль у найближчі два тижні, зазначають у розвідці Міноборони Великої Британії.

При цьому наголошується, що на усіх інших фронтах і напрямках армія РФ не змогла створити маневр чи рух, і тому там сили російських окупантів перейшли до оборони.

Може, й покатається, але не він: ЗСУ ліквідували вгодованого окупанта, який поїхав вбивати українців заради "Лади"

середа, 28 вересень 2022, 6:28

Українські військовослужбовці ліквідували російського 20-річного окупанта, який пішов на фронт, щоб заробити на "Ладу". Про це повідомляє блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України. Єфрейтор Сергій Горчаков був радіотелефоністом ав...

ЗСУ перехопили стратегічну ініціативу: Згурець розповів про успіхи контрнаступу і назвав найгарячіші ділянки фронту

середа, 28 вересень 2022, 6:23

Російським окупаційним військам не вистачає сил для утримання фронту. Стратегічну ініціативу у війні перехопила і утримує Україна, Росії ж лишається лише намагатися втримати раніше зайняті рубежі, передають Патріоти України. Наразі вкрай важливі процес...