"Росія не крала 0 днів": У окупованому Донецьку випустили марку про "Азов"

Патріотичні українські марки зі зображенням російського військового корабля, що пішов за вказівкою, набули шаленої популярності навіть за межами держави. Окупантів це, очевидно, роздратувало занадто сильно, тому вони подумали, мовляв, теж "можуть так", зазначають Патріоти України.

Так, у соцмережах з'явився знімок марки, де зображена буква Z (яку росіяни використовують як знак вторгнення в Україну) на символі полку "Азов". Його зобразили нечітким. Все це на тлі заводу "Азовсталь" у Маріуполі.

Вкрадену ідею вирішили реалізувати на окупованій Донеччині. Абсурдність рішення загарбників зашкалює. Росіяни знову довели, що можуть хіба що привласнити чуже. Навіть у соцмережах вже зауважили: "Днів, коли росіяни не намагалися щось вкрасти – 0".

Зауважте, роздратованість окупантів через популярність української марки підтверджує і той факт, що Росія намагалася покласти сайт Укрпошти, щоб купити марку з кораблем було неможливо.

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянкий розповів, що сайт піддався потужній DDoS-атаці зі сторони Росії. Це було другою спробою ворога позбавити людей можливості замовляти марку онлайн.

Окупанти намагаються вербувати евакуйованих жителів Маріуполя, використовуючи їхнє зруйноване житло, - ГУР Міноборони

середа, 29 червень 2022, 11:59

Окупаційна адміністрація Маріуполя застосовує нові методи збору інформації про мешканців, які залишаються в місті, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, з цією метою організовано приймання заявок пр...

"Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втрачає 5. Там де ми втрачаємо один танк - вони втрачають 5", - Зеленський

середа, 29 червень 2022, 11:57

Там, де армія України втрачає одну людину, російські війська втрачають п'ять. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу. "Потрібно зрозуміти, що не тільки ми втрачаємо. Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втр...