Росія не має ресурсів для нападу на Молдову, вона не зможе дійти до Одеси і "замкнути петлю": У НАТО заявили про повний провал Кремля


Країна-агресор Росія не має ресурсів для нападу на Молдову, заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, передають Патріоти України.

"Я говорив і повторюю, що ми не бачимо ризику швидкого військового нападу на Республіку Молдова з боку РФ. З дуже простої причини: вони не мають ресурсів, щоб дійти до Одеси, Придністров'я і замкнути петлю", – сказав він в інтерв'ю TVR INFO. Однак, за його словами, це не означає, що Росія не використовує весь арсенал гібридної війни проти Молдови.

"Спроба повалення обраного демократичного режиму є активною операцією, мобілізація політичних сил Республіки Молдова, комунікація, дезінформація, брехня використовуються в Молдові в дуже широких масштабах", - сказав заступник генсека.

Видання Проект повідомило, що в його розпорядженні опинився стратегічний документ, який Кремль розробив восени 2021 року. У ньому планувалося перетворення Молдови на сателіт Росії.

Однією з цілей, які поставили розробники документа з Адміністрації президента Росії, є примус Молдови до вступу до ОДКБ та розширення участі в ЄАЕС.

Голова молдовської Служби інформаційної безпеки Олександру Мустяці раніше заявляв, що Росія може розпочати наступ на Молдову вже на початку 2023 року. У МЗС Польщі говорили, що Польща, країни Балтії та Молдова — у списку "цілей Кремля", але найближчим часом нового російського нападу не буде.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...