"Росія не матиме права вето": Український дипломат розповів, як працюватимуть гарантії безпеки для нашої країни

Представник української делегації на переговорах з Росією Олександр Чалий пояснив, що майбутні гарантії безпеки для України працюватимуть таким чином, що Росія не матиме права заборонити іншим держава допомогти захищатися країні. Про це Чалий сказав у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах, передають Патріоти України.

Він зазначив, що на сьогодні більшість країн не можуть допомогти Україні закрити небо, як і надіслати на допомогу власних військових. Усе через погрози Росії розцінити це, як пряме втручання.

"При реалізації ключової статті про гарантії безпеки України, яка дозволяє іншим країнам-гарантам надати нам збройні сили для захисту нашої безпеки, Росія погодилася, що права вето вона мати не буде", – розповів член української делегації.

Він додав, що після укладання договору про гарантії безпеки для України державам-гарантам більше не знадобиться "дозвіл" від Росії. "Якщо нам вдасться досягти результатів наших перемовин і Росія вже дала згоду, що вона готова прийняти таку формулу, то в майбутньому уже буде попередня згода Росії, що якщо виникне подібна ситуації, країнам, які захочуть закрити небо над Україною, чи надати збройні сили – їм не треба буде запитувати у Росії. Росія вже дасть на це попередню згоду. Це є ключовий момент", – пояснив Чалий.

Джерело: ТСН.ua

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...