Росія не шкодує "м'яса": Битва за Курську область стала схожа на штурми Бахмута та Авдіївки, - NYT

Російська окупаційна армія продовжує здійснювати спроби вибити українські війська з території Курської області. Загарбники застосовують у ході наступу велику кількість живої сили і, як наслідок, зазнають величезних втрат, передають Патріоти України.

Інтенсивність боїв на Курщині нагадує деякі з найжорстокіших битв на сході України за останні три роки, зокрема в таких містах, як Бахмут та Авдіївка. Про це йдеться у матеріалі The New York Times.

Бої в Курській області набули рівня значущості для потенційної ролі цієї території у будь-яких переговорах про припинення вогню. Аналітики стверджують, що, зіткнувшись з перспективою нового президента США, який обіцяв швидко закінчити війну, не проясняючи умов, Україна сподівається використати російську територію як розмінну монету. У свою чергу, Москва, спираючись на підкріплення з Північної Кореї, сподівається вирвати цю територію з-під контролю України.

Командир українського піхотного взводу, який воює на Курщині, розповів, що росіяни намагаються захопити цю територію за всяку ціну, і вони кидають на це всі сили. При цьому бійці ЗСУ докладають величезних зусиль, щоб утримати її. Також військовий зазначив, що під час бойових дій ворог зазнає величезних втрат.

Більше того, багато українських військових наголосили, що наступ на північнокорейську піхоту зробив бої в Курській області набагато більш жорстокими, ніж раніше.

"Ситуація значно погіршилася, коли почали прибувати північнокорейці. Вони масово тиснуть на наші фронти, знаходять слабкі місця та проривають їх", – розповів український боєць.

Бійці ЗСУ зазначають, що незважаючи на суттєві втрати піхоти та велику кількість знищеної російської техніки, окупанти просунулися на кілька кілометрів у Курській області. Проте українські воїни продовжують стримувати ворога. Однак коли перша хвиля противника знищена, за нею слідує наступна, тому у ЗСУ залишається мало часу для того, щоб перенаправити артилерію та інші ресурси для знищення ворога.

"Коли приходить перша хвиля, ми зосереджуємося на ній, справляємося з нею, а потім приходить наступна. Немає часу перенаправляти артилерію або інші ресурси, оскільки наступна хвиля рухається з іншої лінії атаки. Потім приходить наступна хвиля, і одна з них встигає дістатися до потрібної ділянки та виконати своє завдання", – розповідає український військовий.

"Для декого це було лячно": FT дізналося думку гренландців щодо заяв Трампа

четвер, 16 січень 2025, 12:30

Візит Дональда Трампа-молодшого до Гренландії та заяви його батька про намір придбати острів викликали серед місцевих мешканців неоднозначну реакцію. Хоча Трамп-старший вказував на стратегічне значення Гренландії для безпеки США, гренландці сприйняли т...

"Ми бачимо активізацію у зв'язку зі скороченням відстані до Дніпропетровської області": Експерт попередив про розробку Росією нових далекобійних бомб

четвер, 16 січень 2025, 12:15

У РФ зараз розробляють далекобійні керовані авіаційні бомби (КАБи), які сягатимуть 150-170 кілометрів. Як зазначив авіаційний експерт Богдан Долінце, окупанти через наближення до адміністративних кордонів Дніпропетровщини частіше використовують по регі...