"Росія не зупиниться по Дніпру і накриє всю Україну", - Звіробій про небезпеку розведення сил (відео)

У зоні ООС ніякого розведення військ немає, є лише відведення, а отже капітуляція української армії. Про це заявила учасниця бойових дій, герой України, волонтер та військовий інструктор Маруся Звіробій у програмі "Час: Online" на "5 каналі", передають Патріоти України.

"Я, як військовослужбовець, не можу зрозуміти, які приводи в цій війні дала сторона "Л/ДНР" разом із Росією до того, аби очікувати від них миру. Немає ніякого розведення військ, вони не відводять свої позиції. А ми залишаємо свою землю, і мені болить те, що ми залишаємо українців. Я втрачала людей, вони були в полоні, я знаю, що це страшні речі, блін, про які ніхто не говорить, ніби цього немає. Ви коли говорите про "сіру зону", чому ви не говорите про людей, які там лишаються, вам не шкода тих людей? Ти ж їхній президент теж, чому ти за них не говориш", – сказала Маруся Звіробій.

За її словами, для українських військових є не лише наказ залишити свої позиції на передовій, але й розібрати фортифікаційні споруди. Відповідно обіцянки зі сторони влади, що у разі необхідності війська ЗСУ повернуться протягом 15 хвилин, є брехнею, зазначила Звіробій.

"А куди ми повернемося, немає нічого, розібрали споруди ці. Ви розумієте, що це життя людей, їм не буде куди сховатися, їх накриють і з землею змішають. Ви свою армію своїми ж руками зараз закапуєте, просто закапуєте живцем", – звернулася до влади Звіробій.

Вона також додала, що більшої деморалізації серед військових зараз годі й уявити, адже нині Україна залишає землі, які роками відвойовувалася кров'ю, потом і життями людей. Звіробій зауважила, що нинішня українська влада, найімовірніше, має певні домовленості з Путіним, про які не розповідає українцям.

"Вони включають ідіотів просто для ідіотів, але вони дуже добре розуміють, що вони роблять. Зараз Кремль співає, а ми підтанцюємо гопака за його правилами. З нас сміється весь світ, а у Путіна свято кожен день. Він просто аплодує, стоячи, сам собі", – сказала Звіробій.

За її словами, українці не мають нині права мовчати і здаватися, адже розділ України по Дніпру ще не є найгіршим сценарієм у цьому ході подій.

"Наші землі здають. І під егідою того, що в нас є шикарний план, про який ніхто не знає, Росія дійде до Дніпра. А всі будуть сидіти і чекати, де ж той шикарний план, а назад ніхто землю не поверне. І це все не закінчитися по Дніпру, якщо ворог ставить своїх людей, свою маріонетку у владу, в Київ, то чого має закінчитися по Дніпру, ні, воно накриє всю Україну", – підсумувала ветеран АТО.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...