Росія несе з собою лише смерті: На вулицях Маріуполя досі лежать трупи, частини тіл розтаскують собаки, - радник мера

У тимчасово окупованому Маріуполі досі на вулицях лежать тіла загиблих мешканців. Про це розказав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"На перехресті вул. Ломізова та Азовстальської досі на вулиці лежать два трупи цивільних, запаковані в пластикові пакети. Пакети розривають бродячі собаки, розтаскуючи частини тіл по району", - розказав він.

З словами Андрющенка, окупаційна влада відмовляється реагувати на звернення місцевих мешканців, відповідаючи "кому треба, хай той і поховає".

Також Андрющенко розказав, що окупанти роздають місцевим жителям фотографії з моргу для пошуку загиблих рідних.

"Маріупольці кажуть, що близькі психично не витримують такий пошук. Більш того, самі окупанти завляють що в "каталозі смерті" не більш 20 відсотків від усіх, що пройшли через морг на Метро", - розказав він.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...