Росія перекинула до Мелітополя сотні силовиків із Ростовської області та Краснодарського краю: ЗМІ дізналися причину

Росія вирішила направити в тимчасово захоплений окупантами український Мелітополь Запорізької області величезну кількість "правоохоронців" із РФ. Нещодавно туди завезли співробітників силових структур із Ростовської області та Краснодарського краю, передають Патріоти України.

Йдеться про сотні поліцейських. "800 "правоохоронців" завезли з Ростовської області та Краснодарського краю", – заявляється у місцевому Telegram-каналі "РІА-Мелітополь".

Перекидання до міста не лише військових, а й силовиків, швидше за все, пов'язане з партизанським рухом українців. Автори Telegram-спільноти написали: "Мабуть, місцеві зрадники на чолі з пітерським начальником Андрієм Жидковим із поставленим завданням не справляються. Майже щотижня партизани підривають колаборантів".

На це, до речі, нещодавно скаржився зрадник України, незаконний "в.о. губернатора" Запорізької області Євген Балицький. Сидячи у студії росТБ, колишній депутат Верховної ради скаржився: мовляв, укр*нацисти, як він висловлювався, не дають спокійно жити колаборантам.

Він намагався підіграти кремлівській пропаганді, але випадково видав реальні проблеми окупантів у Запорізькій області. "У нас дуже багато випадків, коли знаходять біля будинків і в під'їздах вибухові пристрої. Противник боїться й веде таку підлу проти наших активістів, працівників військово-цивільної адміністрації, комунальної сфери роботу. Вони нас залякують, а іноді й убивають", – визнав колаборант.

Автори Telegram-каналу додали, що нести службу в таких містах, як Токмак, Пологи та Василівка бояться вже не лише місцеві зрадники, а й гастролери, тому ростовських та красноярських поліцейських привозять у "гарячі точки" лише на денні чергування.

Це підтверджував сам Балицький, як і нестачу поліцейських у вказаних населених пунктах. "Там складно системно перебувати, бо там прильоти. Супутники-шпигуни дають інформацію з нашої території. І приліт може бути по поліцейських частинах. Тому хлопці приїжджають вранці, але не перебувають там постійно", – зізнався українець-зрадник.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...