Росія перекинула із Сирії до України комплекси ППО С-300 та велику кількість військових, - The New York Times

Росія перекинула із Сирії до України комплекси ППО С-300 та велику кількість військових. Про це пише The New York Times, передають Патріоти України.

За даними джерел видання, із Сирії вивели два батальйони (від 1200 до 1600 солдатів). За словами ще одного джерела, військових було набагато більше.

На думку західних дипломатів, це може змінити ставлення Ізраїлю до постачання зброї українським військовим. Справа в тому, що Ізраїль побоювався, що у відповідь на постачання зброї Україні кацапія може застосувати ці системи проти ізраїльських літаків у Сирії.

"Маємо просування на різних ділянках": ЗСУ перейшли в наступ на Бахмутському напрямку - Ганна Маляр

середа, 7 червень 2023, 12:53

Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. «За добу, що минула, маємо просування на різних діл...

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...