"Росія перелякана": Генерал заявив про початок переломного етапу війни в Україні

Наступ Збройних сил України на півдні - це початок переломного етапу війни. Таку думку висловив екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"Я думаю, що у будь-якому випадку це все-таки початок переломного етапу, тому що противник вичерпався. Він робив неодноразові паузи... Ми ж підготували резерви, провели велику мобілізацію, отримали більшу частину техніки і високоточного озброєння... Джерела по лінії розвідки кажуть, що Росія перелякана", – заявив він.

"Це ще може бути не генеральна наступальна операція, але у неї хороші передумови. Те, що ми звільнили населений пункт Сухий Ставок і ряд інших територій, коли вже є факти втечі 109-го полку "ДНР" і російських десантників... Це вже конкретний провал російської операції, – додав генерал. – Чому ми там почали? Звичайно, це найважливіший стратегічний напрямок. Ми можемо відрізати противника від основних комунікацій, особливо від Криму, і створити умови до оточення або втечі їхньої".

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...