Росія перемістила значну кількість зенітних ракет із Санкт-Петербурга на фронт в Україні, - фінські ЗМІ

Росія переміщує велику кількість зенітних ракет з Санкт-Петербурга та інших місць, щоб перекинути на фронт в Україну. Про це пише Yle, передають Патріоти України.

Фінське видання опублікувало супутникові знімки, на яких видно, що мобільні вогневі платформи та ракети зникли з бази на Карельському перешийку неподалік Санкт-Петербурга.

Ані Росія, ані Захід не повідомляли про рух озброєння. Зазначається, що Санкт-Петербург довгий час був оточений захисним кільцем із 14 зенітно-ракетних баз, однак тепер декілька з них спорожніли.

"Згідно зі знімками, чотири зенітні бази залишились без обладнання", - заявив військовий експерт, майор у відставці Марко Екланд.

За його словами, на фронт перекинули обладнання до старої системи С-300. Екланд вважає, що РФ ослабила протиракетну оборону на околицях Санкт-Петербурга, бо відчуває дефіцит ракет для війни проти України.

Командування РДК заявило, що губернатор не прийшов на призначену зустріч, щоб поспілкуватись та забрати полонених та похвалив за "конструктив" пригожина

понеділок, 5 червень 2023, 6:24

Повстанці продовжують розхитувати легітимність путінської вертикалі влади, підриваючи авторитет його ставленика і піднімаючи вплив суперника. Командир Російського Добровольчого Корпусу Денис Нікітін заявив, що губернатор Бєлгородської області В'ячеслав...

"Деяким нафтобазам Росії вже давно несолодко": У CNN оцінили, чи могла Україна атакувати дронами Москву

понеділок, 5 червень 2023, 6:21

В Україні відбувається "революція" у сфері виробництва дронів дальнього радіусу дії, а Москву атакують невідомі дрони. Але Київ офіційно відмовляється брати на себе відповідальність за атаки в глибині РФ. Про це пише CNN у статті, присвяченій українськ...