Росія перетворює Крим на плацдарм для агресії в регіоні, - український дипломат

Росія поступово перетворює анексований півострів Крим на військовий полігон, витісняє українців та кримських татар, створює плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, зазначають Патріоти України.

«Півострів перетворюється на військовий полігон. Звідти витісняють кримських татар і українців, завозять туди населення з території РФ, аби створити плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. І це не просто слова. Російська економіка переживає не найкращі часи», - сказав Боднар.

Він наголосив, що Росія намагається створити ілюзію успішного розвитку півострова та неефективності міжнародних санкцій.

«Неправда, що санкції не працюють. Ще й як працюють, просто росіяни намагаються цього не показувати. Вони створюють ілюзію успіху, якого нема», - сказав дипломат.

Він переконаний, що основне завдання сьогодні – політичними методами домогтися припинення війни й поступово йти до реінтеграції своїх територій на наших умовах.

«Інакше бути не може. Якщо спробуємо гратися з росіянами в піддавки – однозначно програємо», - резюмував Боднар.

Нагадаємо, в середині липня 2019 року, Головне управління розвідки міністерства оборони України повідомило, що у Чорному морі перебуває 37 кораблів, у тому числі 4 підводних човни Чорноморського флоту Російської Федерації.

З архіву ПУ. Москва б'ється в істериці: Російські козаки і собі хочуть незалежну від Московської патріархії церкву та томос від Константинополя

вівторок, 21 січень 2020, 20:00

Козаки заявили, що планують провести першу козацьку літургію в переддень Різдва - увечері 6 січня 2019 року. У Російській Федерації об'єднання нереєстрових козачих організацій "Всеказачий общественный центр" вирішило відродити свою Козачу православну а...

Коли ціну "по-братньому" різко підняли: Україна допоможе Білорусі подолати залежність від російської нафти, Бацька анонсував кінець монополії РФ

вівторок, 21 січень 2020, 19:45

Білорусь планує закуповувати 30% нафти через Україну. Білорусь планує 30% нафти закуповувати через Україну. Про це сьогодні, 21 січня, заявив президент РБ Олександр Лукашенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на БЕЛТА. . За словами Лукаше...