
Росія поступово перетворює анексований півострів Крим на військовий полігон, витісняє українців та кримських татар, створює плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, зазначають Патріоти України.
«Півострів перетворюється на військовий полігон. Звідти витісняють кримських татар і українців, завозять туди населення з території РФ, аби створити плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. І це не просто слова. Російська економіка переживає не найкращі часи», - сказав Боднар.
Він наголосив, що Росія намагається створити ілюзію успішного розвитку півострова та неефективності міжнародних санкцій.
«Неправда, що санкції не працюють. Ще й як працюють, просто росіяни намагаються цього не показувати. Вони створюють ілюзію успіху, якого нема», - сказав дипломат.
Він переконаний, що основне завдання сьогодні – політичними методами домогтися припинення війни й поступово йти до реінтеграції своїх територій на наших умовах.
«Інакше бути не може. Якщо спробуємо гратися з росіянами в піддавки – однозначно програємо», - резюмував Боднар.
Нагадаємо, в середині липня 2019 року, Головне управління розвідки міністерства оборони України повідомило, що у Чорному морі перебуває 37 кораблів, у тому числі 4 підводних човни Чорноморського флоту Російської Федерації.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...