Росія перетворює Крим на плацдарм для агресії в регіоні, - український дипломат

Росія поступово перетворює анексований півострів Крим на військовий полігон, витісняє українців та кримських татар, створює плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, зазначають Патріоти України.

«Півострів перетворюється на військовий полігон. Звідти витісняють кримських татар і українців, завозять туди населення з території РФ, аби створити плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. І це не просто слова. Російська економіка переживає не найкращі часи», - сказав Боднар.

Він наголосив, що Росія намагається створити ілюзію успішного розвитку півострова та неефективності міжнародних санкцій.

«Неправда, що санкції не працюють. Ще й як працюють, просто росіяни намагаються цього не показувати. Вони створюють ілюзію успіху, якого нема», - сказав дипломат.

Він переконаний, що основне завдання сьогодні – політичними методами домогтися припинення війни й поступово йти до реінтеграції своїх територій на наших умовах.

«Інакше бути не може. Якщо спробуємо гратися з росіянами в піддавки – однозначно програємо», - резюмував Боднар.

Нагадаємо, в середині липня 2019 року, Головне управління розвідки міністерства оборони України повідомило, що у Чорному морі перебуває 37 кораблів, у тому числі 4 підводних човни Чорноморського флоту Російської Федерації.

На Банковій метушня: До України вперше їде високий емісар ЄС, Зе-команді буде важко

субота, 19 вересень 2020, 0:32

Візит планувався ще у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу. Високий представник Євросоюзу з закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вперше прибуде в Україну з офіційним візитом 22 вересня. Про це йдеться у порядку...

Хіти тижня. На це можна дивитися безкінечно: Волонтери показали знищення будинку одного з "міністрів" "ДНР" (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:55

Такої нахабності окупанти не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт. На Донбасі в місті Ясинувата на окупованій території згорів будинок так званого «міністра внутрішніх справ» «ДНР» Олексія Дикого. Українські військові змогли зняти на від...