Росія піде на паузу у війні, зайнявши максимально вигідні позиції, - експерт

Російські окупанти "пригальмували" на фронті і чекатимуть українського контрнаступу на максимально хороших для себе позиціях. Про це розповів завідувач відділу Національного інституту стратегічних досліджень, експерт з питань міжнародної безпеки Олексій Їжак в ефірі телеканалу "Freeдом", передають Патріоти України.

За словами експерта, у Росії немає великих сил для наступу. "Але, на жаль, сили падають не лише в Росії, але втома є і в наших військ", — зазначив Їжак.

Експерт-міжнародник припускає, що Росія може зосередити зусилля на ті напрямки, де ще може тактично наступати. Зокрема — біля Мар'їнки, намагаючись оточити частину угрупувань у Луганській області.

Проте у ворогів є інша проблема — дефіцит військової техніки. "Росія воювала модернізованою радянською технікою. Найбільш модернізований варіант — танк Т90. Якщо щось новіше, то воно ніде не було випробуване. І навіть провести по Червоній площі — вони із зусиллями набирають техніку. Тому те, що вони кидають на війну, це більше схоже на те, щоб перекинути виставкові зразки або зразки, які використовуються на різних навчаннях типу танкового біатлону чи показових офіційних навчаннях. Тобто коли така техніка перекидається, то це каже про дефіцит", — говорить завідувач відділу Національного інституту стратегічних досліджень.

Така ситуація означає, що Росія близька до паузи і далі чекатиме на український контрнаступ на максимально хороших для себе позиціях, вважає Їжак.

Сусідні будівлі залишилися цілими: Українські бійці одним влучним ударом знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

понеділок, 27 червень 2022, 23:00

"Артилерія нашого підрозділу продовжує знищувати окупантів. На цей раз було вражено ворожий штаб", – йдеться у повідомленні українських захисників. На кадрах видно, як точно працюють українські артилеристи. Наведення було зроблене безпілотником, який і...

"Хтось вже поясніть цьому г**дону, що він дідька лисого звідси поїде живим": Піонтковський розповів про сварку між Путіним та Лукашенком

понеділок, 27 червень 2022, 22:51

Володимир Путін та Олександр Лукашенко мали чергову зустріч у Санкт-Петербурзі 25 червня, куди білоруський самопроголошений глава приїхав до російського диктатора. Російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський припустив, чому Путін викликав "...