Росія після ганебної воєнної поразки в Україні зіткнулася з несподіваним економічним наслідком, - нобелівський лауреат

Нобелівський лауреат, економіст Пол Кругман вважає, що Росія після ганебної поразки біля київської брами зіткнулася ще з одним несподіваним наслідком війни проти України. Енергетичні санкції прийняти так і не вдалося, проте Росія втратила можливість купувати товари в необхідних кількостях. Про це відомий економіст написав у своїй колонці у The New York Times, передають Патріоти України.

"Військова невдача Росії в Україні спростувала майже всі прогнози. Спочатку була ганебна поразка біля київських воріт. Потім був неймовірний скорочуючий бліцкриг, оскільки спроби оточити українські сили на нібито більш сприятливій місцевості на сході перетворилися на – битву на виснаження", – пише лауреат Нобелівської премії.

За його словами, російський експорт залишився на колишньому рівні, і країна схоже рухається до рекордного позитивного сальдо торговельного балансу. Однак профіцит, що росте, є ознакою слабкості, а не сили – він значною мірою відображає падіння російського імпорту, який, за словами навіть підтримуваних державою аналітиків, гальмує її економіку.

"Росія заробляє багато грошей, продаючи нафту і газ, але їй важко використати ці гроші для покупки того, що їй потрібно, зокрема, як повідомляється, найважливіших компонентів, що використовуються у виробництві танків та іншої військової техніки", – написав економіст.

Хай звикає: Губернатор Бєлгородської області РФ заявив, що потрапив під обстріл - "снаряди рвались поручь"

неділя, 28 травень 2023, 6:48

Губернатор російської Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що потрапив під обстріл у місті Шебекіно. "Потрапити до Шебекіна сам зміг тільки з другого разу. Вперше, в'їхавши до міста, потрапили під обстріл. Навіть не зміг вийти із машини. Сна...

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...