Росія після ганебної воєнної поразки в Україні зіткнулася з несподіваним економічним наслідком, - нобелівський лауреат

Нобелівський лауреат, економіст Пол Кругман вважає, що Росія після ганебної поразки біля київської брами зіткнулася ще з одним несподіваним наслідком війни проти України. Енергетичні санкції прийняти так і не вдалося, проте Росія втратила можливість купувати товари в необхідних кількостях. Про це відомий економіст написав у своїй колонці у The New York Times, передають Патріоти України.

"Військова невдача Росії в Україні спростувала майже всі прогнози. Спочатку була ганебна поразка біля київських воріт. Потім був неймовірний скорочуючий бліцкриг, оскільки спроби оточити українські сили на нібито більш сприятливій місцевості на сході перетворилися на – битву на виснаження", – пише лауреат Нобелівської премії.

За його словами, російський експорт залишився на колишньому рівні, і країна схоже рухається до рекордного позитивного сальдо торговельного балансу. Однак профіцит, що росте, є ознакою слабкості, а не сили – він значною мірою відображає падіння російського імпорту, який, за словами навіть підтримуваних державою аналітиків, гальмує її економіку.

"Росія заробляє багато грошей, продаючи нафту і газ, але їй важко використати ці гроші для покупки того, що їй потрібно, зокрема, як повідомляється, найважливіших компонентів, що використовуються у виробництві танків та іншої військової техніки", – написав економіст.

Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

неділя, 27 листопад 2022, 8:04

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися...

Стурбовані ростом впливу вискочки-зека: Кремлівці створюють нову ПВК для ослаблення Пригожина - ISW

неділя, 27 листопад 2022, 7:55

Прискорено утилізувати зеків у штрафних батальйонах незабаром буде не лише пригожин. Кремль задумав нову приватну військову компанію, щоб стримати вплив на політичній арені Росії глави ПВК Вагнера Євгена Пригожина, повідомляє Інститут вивчення війни (I...