Росія після ганебної воєнної поразки в Україні зіткнулася з несподіваним економічним наслідком, - нобелівський лауреат

Нобелівський лауреат, економіст Пол Кругман вважає, що Росія після ганебної поразки біля київської брами зіткнулася ще з одним несподіваним наслідком війни проти України. Енергетичні санкції прийняти так і не вдалося, проте Росія втратила можливість купувати товари в необхідних кількостях. Про це відомий економіст написав у своїй колонці у The New York Times, передають Патріоти України.

"Військова невдача Росії в Україні спростувала майже всі прогнози. Спочатку була ганебна поразка біля київських воріт. Потім був неймовірний скорочуючий бліцкриг, оскільки спроби оточити українські сили на нібито більш сприятливій місцевості на сході перетворилися на – битву на виснаження", – пише лауреат Нобелівської премії.

За його словами, російський експорт залишився на колишньому рівні, і країна схоже рухається до рекордного позитивного сальдо торговельного балансу. Однак профіцит, що росте, є ознакою слабкості, а не сили – він значною мірою відображає падіння російського імпорту, який, за словами навіть підтримуваних державою аналітиків, гальмує її економіку.

"Росія заробляє багато грошей, продаючи нафту і газ, але їй важко використати ці гроші для покупки того, що їй потрібно, зокрема, як повідомляється, найважливіших компонентів, що використовуються у виробництві танків та іншої військової техніки", – написав економіст.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...