"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"Під час цієї ракетної атаки, як бачимо, було також поцілено в об'єкти енергетичної інфраструктури на Рівненщині. Тому я не виключаю, що це може бути початок підготовки, один з перших етапів серії ударів саме по енергоінфраструктурі. Хоча є й інші об'єкти. Як бачимо, є влучання в готель", - каже Коваленко.

На його думку, росіяни продовжать атакувати Україну

"Вони будуть продовжувати завдавати таких ударів. Удари завдавалися кількома хвилями, що вказує на те, що ворог експериментує з тактикою використання цих ракет. Росіяни розділяли ці ракети на декілька груп, потім ці ракети об'єднувались. Намагалися заплутати нашу ППО. Одразу вони мали декілька цілей: Рівне, Львів, Київ. Не виключаю, що цей експеримент - це ознаки атаки по енергоінфраструктурі", - каже Коваленко.

До цього Олександр Коваленко додає, що й попередні, і цей удар був запланований заздалегідь. "До цього пуск ракет Х-101, Х-555 був 17-18 вересня. Це було заздалегідь заплановано. План. Можемо говорити про те, що у вересні вони розпочали частіше використовувати те, що було накопичено, і те, що виробляється. Тому що майже до 18 вересня всі удари - це удари за рахунок виробництва. Отже, якщо вони розпочинають здійснювати удари частіше, це означає, що почали використовувати накопичений ресурс", - каже експерт.

Чи вистачить боєкомплекту для ППО

"18 вересня були збиті 17 ворожих ракет з 17, 100 відсотків. 17 вересня - 6 з 10. Це залежить від того, яку траєкторію обирають ракети. У нас не щільна ешелонована ППО, є прогалини. Якась ракета може прорватися", - резюмував Коваленко.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...