
Кремль посилює та мілітаризує Росгвардію, і приблизно так само у СРСР озброювали внутрішні війська МВС через нестабільну ситуацію в країні наприкінці 1980-х. Це ознака "тріску" Російської Федерації. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Експерт звернув увагу на звіт британської розвідки про те, що лави Росгвардії поповнили бойовики приватної військової компанії "Вагнер" і т.зв. "ДНР". Крім того, згідно з держоборонзамовленням, цій структурі виділили штатне озброєння та військову техніку.
"Це фактично ідентичний шлях розвитку, який свого часу був у внутрішніх військ МВС СРСР. Після розвалу СРСР це формування деякий час було й у складі РФ", – нагадав Коваленко.
Радянські важкоозброєні внутрішні війська МВС було сформовано в 1989 році в Новочеркаську як батальйон 100-ї дивізії оперативного призначення ВВ МВС СРСР. Саме в Новочеркаську в 1962-у сталося одне з найкривавіших придушень страйку робітників Новочеркаського електровозобудівного заводу ім. С. М. Будьонного. Тоді багатотисячний мітинг було розстріляно міліцією та військами.
У 1989-у ВВ отримали на озброєння танки Т-62М і ПТ-76, ББМ і навіть артилерію. Москва завдяки цьому могла використовувати ВВ у першій і другій чеченських війнах як повноцінні механізовані/танкові підрозділи.
Експерт наголосив: внутрішні війська посилювали на фоні нестабільності в країні. "СРСР тріщав по швах наприкінці 1980-х, а в 1990-х уже тріщала Російська Федерація. Танки на озброєнні поліцейської структури це не те, чому слід росіянам радіти. Це ознака тріску", – написав він.
На думку Коваленка, перетворення Російської Федерації "на російську феодалізацію – це цілком реально"
"Феодальні наділи, керовані місцевими царками – олігархами, зі своїми приватними арміями, законами й повною непокорою центру. Саме такою і буде післявоєнна Росія. Озброєння ж РГ танками й артилерією це найяскравіша ознака внутрішньої дестабілізації Росії, що насувається, і занурення її в хаос", – припустив він.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...