Росія повністю укомплектувала 25-ту армію, - начальник пресслужби Східного угруповання

25-та російська армія повністю укомплектувалась до чисельності 17 тис. особового складу й зайняла позиції біля Кремінної на Луганщині. Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

«25-та армія вже повністю укомплектувалась її чисельність виросла – якщо раніше ми говорили про 12 тис., то зараз її чисельність складає 17 тис. Вони зайняли позицію поблизу Кремінної, трошки західніше на південніше цього населеного пункту», – сказав Євлаш.

За словами речника, основу особового складу 25-ї армії склали набрані за контрактом загарбники або ті, які були переведені з інших російських підрозділів. Євлаш нагадав, що 25-та армія РФ замінила ворожі 41-шу армію та 76-ту дивізію на Луганському напрямку, які, за його словами, вже були досить сильно пошматовані завдяки вмілій та вдалій роботі сил оборони України на цьому напрямку.

Речник Східного угруповання зауважив, що нараз основною задачею 25-армії росіян є утримання напрямку, штурмових дій вони поки не ведуть, проте противних активно застосовує авіацію, а артилерію відтягнув на граничну дистанцію, аби убезпечити від ударів українських військ.

"Я цю битву не програв": Зеленський заявив, що Україна поборе паузу у допомозі від США

понеділок, 11 грудень 2023, 18:28

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна зможе побороти паузу в отриманні допомоги від США. Про це глава держави сказав в інтерв'ю латиноамериканським ЗМІ, передають Патріоти України. Відповідаючи на запитання про те, чи засмучений він через ...

"Потрібна всеукраїнська мобілізація": Аліна Михайлова висловилась про мобілізацію жінок

понеділок, 11 грудень 2023, 17:55

Мобілізація жінок в Україні є досить складним питанням, оскільки навколо цієї теми вже навіть виникали конфлікти й до того ж між самими військовими. Аліна Михайлова, як військова жінка, висловилась з цього приводу і дала чітку відповідь. Про те, що сам...