Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс у риториці топчиновників

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого року лунали дуже часто. Про це пишуть у Telegram-каналі "Агентство. Новости", проаналізувавши сайти росЗМІ, Кремля та канал одіозного російського політика Дмитра Медведєв, передають Патріоти України.

Так, протягом усього 2023 року російські чиновники зробили 15 заяв про "червоні лінії" і дві – про удари по "центрах прийняття рішень". Що цікаво, торік заяв про "червоні лінії" нарахували 24, а ударами по "центрах" росіяни погрожували 13 разів.

Також у заявах офіційних осіб РФ можна простежити, що ці "червоні лінії" країни-агресора з ходом повномасштабної війни проти України постійно змінювалися. У квітні 2022 року російське міноборони погрожувало ударами по "центрах прийняття відповідних рішень у Києві" у відповідь лише на заяву заступника голови міноборони Великої Британії про те, що атаки на військові цілі на російській території є допустимими. Також до ударів по "центрах" мали призвести диверсії на території РФ.

Пізніше "червоними лініями" по черзі називали:

– удари по військових об'єктах окупантів у Криму;

– спроби завдання ударів по території РФ;

– постачання Україні "дальнобійних або більш потужних засобів ураження";

– арешт російського диктатора Володимира Путіна за ордером Міжнародного кримінального суду;

– застосування ракет Storm Shadow "поза зоною проведення спеціальної військової операції".

Таким чином більшість із того, що російська влада називала "червоними лініями", вже сталося і продовжує відбуватися. Це, зокрема, атаки безпілотниками та ракетами на об'єкти на території РФ, диверсійні рейди в тили окупантів, ракетні та дронові удари по окупованому Криму.

"З того часу про перетин "червоних ліній" російські представники говорили в основному або як про те, що Західні країни та Київ вже переступили, або як про те, чого просто не існує для Заходу та України", – сказано в повідомленні.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...