Росія продовжує свій терор: Резніков пояснив, чому Україні саме зараз необхідна ізраїльська система "Залізний купол"

Міністр оборони України Олексій Резніков наголосив, що саме зараз Україна потребує ізраїльську систему "Залізний купол", оскільки Росія продовжує свій терор і щодня атакує об'єкти критичної інфраструктури. Про це Резніков розповів в інтерв'ю Fox News, передають Патріоти України.

"Існує багато суперечок про те, чи підходить Україні "Залізний купол", чи – ні. Однак в одному можна бути впевненим на 100 відсотків – встановлення такої чи аналогічної системи протиповітряної оборони врятувало б життя багатьом людям та захистило б велику кількість інфраструктурних об'єктів", - зазначив він.

Міністр оборони також підкреслив, що "Залізний купол" допоміг би ефективно протидіяти дронам-камікадзе іранського виробництва."У перспективі дрони-камікадзе можуть застосовуватись проти Ізраїля та інших країн Європи – потрібно не дати країні-терористці такої можливості та продемонструвати, що ППО можуть збивати усі без винятку ворожі безпілотники", - наголосив міністр.

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...

"Лендліз" від окупантів: Експерт пояснив, як до ЗСУ потрапляє рідкісна техніка з Росії та що це означає

вівторок, 7 лютий 2023, 9:46

Росіяни все частіше постачають ЗСУ рідкісний "лендліз". На фронті наші захисники беруть у трофеї російську техніку, яка часто випускається в обмежених партія. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передают...