Росія приховує арешт командувача Чорноморського флоту, який зник у день затоплення крейсера "Москва"

Командувач Чорноморського флоту Росії Ігор Осипов не з'являється на публіці від 14 квітня – дня затоплення крейсера "Москва". Українська розвідка повідомила про його звільнення з посади та арешт, а от у самій РФ намагаються це приховати, передають Патріоти України.

Так, Осипов був відсутній на параді 9 травня в Севастополі та на святкуванні Дня Чорноморського флоту Росії, 13 травня. Причини відсутності командувача флоту пояснив "губернатор" окупованого Севастополя Михайло Розвожаєв.

"Наш командувач Чорноморського флоту, адмірал Ігор Володимирович Осипов зараз на бойовому посту, і звичайно йому зараз не до соціальних мереж та привітань, але впевнений, що він і наші чорноморці відчувають нашу підтримку", – йдеться в повідомленні Розвожаєва.

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...