Росія раптово захотіла приєднання США до нормандського формату, втягнувши американців разом зі своїм "Троянським конем"

Росія, яка виступала проти членства США в нормандському форматі, начебто змінила свою думку після саміту в Женеві заради наближення миру на своїх умовах, зазначають Патріоти України.

Тепер РФ за допомогою ДНР і ЛНР намагається домогтися приєднання Сполучених Штатів до нормандського формату. Про це повідомляє Zn.ua.

Так звані міністри закордонних справ ДНР і ЛНР Наталія Ніконорова і Владіслав Дейнего написали лист заступнику голови АП Росії Дмітрію Козаку, у якому вказали на необхідність приєднання США до групи. Автори листа просять залучити США до переговорів, і надати можливість "повноважним представникам ДНР/ЛНР взяти участь в цій зустрічі "для донесення до нормандського формату і Сполучених Штатів" їхньої позиції і "об'єктивної інформації про події в мінському переговорному процесі".

За даними ZN.UA, МЗС РФ передало через своє посольство у Вашингтоні листа до Державного департаменту США, в якому виклало власне бачення участі й умови входження Сполучених Шатов у переговорний процес щодо Донбасу.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...