
Росія, яка виступала проти членства США в нормандському форматі, начебто змінила свою думку після саміту в Женеві заради наближення миру на своїх умовах, зазначають Патріоти України.
Тепер РФ за допомогою ДНР і ЛНР намагається домогтися приєднання Сполучених Штатів до нормандського формату. Про це повідомляє Zn.ua.
Так звані міністри закордонних справ ДНР і ЛНР Наталія Ніконорова і Владіслав Дейнего написали лист заступнику голови АП Росії Дмітрію Козаку, у якому вказали на необхідність приєднання США до групи. Автори листа просять залучити США до переговорів, і надати можливість "повноважним представникам ДНР/ЛНР взяти участь в цій зустрічі "для донесення до нормандського формату і Сполучених Штатів" їхньої позиції і "об'єктивної інформації про події в мінському переговорному процесі".
За даними ZN.UA, МЗС РФ передало через своє посольство у Вашингтоні листа до Державного департаменту США, в якому виклало власне бачення участі й умови входження Сполучених Шатов у переговорний процес щодо Донбасу.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...