Росія раптово захотіла приєднання США до нормандського формату, втягнувши американців разом зі своїм "Троянським конем"

Росія, яка виступала проти членства США в нормандському форматі, начебто змінила свою думку після саміту в Женеві заради наближення миру на своїх умовах, зазначають Патріоти України.

Тепер РФ за допомогою ДНР і ЛНР намагається домогтися приєднання Сполучених Штатів до нормандського формату. Про це повідомляє Zn.ua.

Так звані міністри закордонних справ ДНР і ЛНР Наталія Ніконорова і Владіслав Дейнего написали лист заступнику голови АП Росії Дмітрію Козаку, у якому вказали на необхідність приєднання США до групи. Автори листа просять залучити США до переговорів, і надати можливість "повноважним представникам ДНР/ЛНР взяти участь в цій зустрічі "для донесення до нормандського формату і Сполучених Штатів" їхньої позиції і "об'єктивної інформації про події в мінському переговорному процесі".

За даними ZN.UA, МЗС РФ передало через своє посольство у Вашингтоні листа до Державного департаменту США, в якому виклало власне бачення участі й умови входження Сполучених Шатов у переговорний процес щодо Донбасу.

У ЗСУ більше можливостей: Британська розвідка проаналізувала українські удари по Криму та вказала на подальші цілі

неділя, 28 червень 2026, 9:06

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...

Портников оцінив подальшу долю Криму: Що чекає на півострів

неділя, 28 червень 2026, 7:44

Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...