Росія розгорнула нову дивізію у прикордонному з Україною військовому окрузі

Танк Т-90А та бойова машина БМП-3 зі складу 20-ї дивізії ЗС Росії Фото: міноборони Росії

Росія розгорнула нову мотострілецьку дивізію у прикордонному з Україною військовому окрузі, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу «Южного военного округа».

Нове військове з’єднання отримало назву «20-я мотострелковая дивизия». До 2009 року у російські армії вже існувала дивізія з цим номером, але після реформи її скоротили до бригади з назвою «20-я гвардейская отдельная мотострелковая бригада».

Пункти постійної базування нової дивізії розташовані у Волгоградській області.

На базі бригади у місті Волгоград будуть розгорнуті військові частини:

 • «255-й гвардейский мотострелковый Сталинградско-Корсуньский Краснознамённый полк имени генерал-полковника М. С. Шумилова»
 • «944-й гвардейский самоходный артиллерийский Черновицко-Гнезненский Краснознамённый, орденов Суворова и Богдана Хмельницкого полк»
 • «358-й гвардейский зенитный ракетный Прикарпатско-Гнезненский орденов Кутузова, Богдана Хмельницкого и Красного Знамени полк»
 • «487-й отдельный противотанковый артиллерийский дивизион»
 • Бронетехніка зі складу 20-ї дивізії ЗС Росії

  Окремий танковий батальйон колишньої «56-й десантнто-штурмовой бригады» переведений під Волгоград та перейменований у «428-й отдельный танковый Бобруйский ордена Ленина Краснознамённый ордена Суворова батальон» та так само введений у нову дивізію.

  Відомо про розгортання на території бази колишньої «56-й десантнто-штурмовой бригады» у місті Камишин мотострілецького полку під іменуванням «242-й гвардейский мотострелковый Залещицкий ордена Ленина Краснознамённый орденов Суворова, Кутузова и Богдана Хмельницкого полк».

  Мотострілецький полк має отримати на озброєння бронетранспортери БТР-82А.

  Напередодні батальйонні тактичні групи одного зі сформованих мотострілецьких полків дивізії розпочали двосторонні тактичні навчання.

  Маневри відбувались в умовах дії засобів радіо-електронної боротьби з приданими групами контрснайперської боротьби на полігоні Прудбой у Волгоградській області.

  "Загрожував здоров'ю нації, поширюючи фейки": У Латвії анулювали ліцензію російськомовного каналу, де розповіли про користь оселедця при COVID-19

  четвер, 21 жовтень 2021, 23:46

  У Латвії анулювали ліцензію на мовлення російськомовного Першого Балтійського каналу. Таке рішення ухвалила національна рада з питань електронних ЗМІ країни. Про це повідомляється на сайті регулятора, передають Патріоти України. У нацраді пояснили, що ...

  Держиморди Путіна "шиють справу" про честь свого мундиру: В Росії заарештували акторку, яка пародіювала генерала МВС

  четвер, 21 жовтень 2021, 23:35

  ,. В Уссурійську заарештували російську актрису з популярного інтернет-серіала, в якому вона спародіювала офіційного представника МВС Росії, генерал-майора поліції Ірину Вовк, повідомляють Патріоти України з посиланням на VL.ru. Згідно з даними джерел,...