Росія розгортає на фронті нову дивізію десантників: Розвідка з'ясувала, де саме

Росія, найімовірніше, почала розгортання новосформованої 104-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії (104 ГДВ) в Україні. Більше всього, підрозділ дислокуватиметься в Херсонській області. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії із посиланням на розвідку, передають Патріоти України.

Розвідка нагадала, що Росія 1998 року скоротила 104-ту дивізію до розміру бригадного формування, однак у серпні 2023 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про відновлення всього підрозділу. 104-ї дивізія, ймовірно, включає 337-й полк і 52-гу артилерійську бригаду.

"Відділ, імовірно, буде погано навчений і навряд чи відповідатиме колишнім елітним стандартам ДШВ. Напевно, це буде предметом пильного розгляду з боку російського генерала, відповідального за Херсонський напрямок, командувача повітряно-десатних військ Росії генерал-полковника Михайла Теплінського", - наголошують західні розвідники.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...