Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky News, передають Патріоти України.
"Росія також модернізує і розширює свій ядерний арсенал. І поки Кремль продовжує свою жорстоку та нічим не спровоковану війну проти України, увесь світ став свідком того, як Путін займається вкрай безвідповідальним брязканням ядерною зброєю", - сказав Остін.
З початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого Росія вже не раз погрожувала застосуванням ядерної зброї. Нещодавно стало відомо, що ще навесні 2022 року російські офіційні особи обговорювали можливе використання ядерної зброї проти України.
Нещодавно, 7 грудня Путін заявив, що "загроза ядерної війни зростає". При цьому він також уточнив, що Росія не буде першою використовувати ядерну зброю.
Проте вже 9 грудня Путін допустив, що Росія може розглянути питання про офіційне включення у свою військову доктрину нанесення першого превентивного ядерного удару з метою роззброєння противника.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...