Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал, - міністр оборони США

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky News, передають Патріоти України.

"Росія також модернізує і розширює свій ядерний арсенал. І поки Кремль продовжує свою жорстоку та нічим не спровоковану війну проти України, увесь світ став свідком того, як Путін займається вкрай безвідповідальним брязканням ядерною зброєю", - сказав Остін.

Погрози РФ ядерною зброєю

З початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого Росія вже не раз погрожувала застосуванням ядерної зброї. Нещодавно стало відомо, що ще навесні 2022 року російські офіційні особи обговорювали можливе використання ядерної зброї проти України.

Нещодавно, 7 грудня Путін заявив, що "загроза ядерної війни зростає". При цьому він також уточнив, що Росія не буде першою використовувати ядерну зброю.

Проте вже 9 грудня Путін допустив, що Росія може розглянути питання про офіційне включення у свою військову доктрину нанесення першого превентивного ядерного удару з метою роззброєння противника.

"Ідеальний історичний шанс”: Росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву

неділя, 29 січень 2023, 10:53

Проти мешканця Хабаровського краю РФ Захара Заріпова відкрили кримінальне провадження та відправили до СІЗО через його пост у “Живому журналі” із закликом до голови Чечні Рамзана Кадирова захопити Москву. Про це повідомляє "ОВД-Інфо", передають Патріот...

РФ готує кілька етапів наступальних дій в Україні: В ISW назвали напрямки і цілі окупантів

неділя, 29 січень 2023, 10:29

Російські сили намагаються перешкодити Україні відновити ініціативу, можливо, напередодні запланованого "рішучого" наступу Росії на Донбасі. Окупанти хочуть провести кілька етапів наступальних дій, кульмінацією яких, за їхнім планом, має стати захоплен...