Росія шукає "конституційне" вирішення проблеми захоплення Херсона, готують "референдум", - розвідка Британії

Для обґрунтування окупації Херсонщини Росія, з великою ймовірністю, вдасться до сфальсифікованого голосування, щоб забезпечити собі прийнятний результат, передають Патріоти України.

За оцінками британської розвідки, Росія швидше за все проведе псевдореферендум за приєднання в окупованому Херсоні, щоб спробувати легітимізувати свій контроль.

Розвідка згадує заяви маріонеткових посадових осіб щодо організації "референдуму" про приєднання до РФ до осені 2022 року. На її думку, затримання 28 червня мера Херсона Ігоря Колихаєва є спробою окупаційної влади придушити опір. Зазначається також, що масштабний збройний та мирний опір окупації на Херсонщині триває.

"Херсонська область найбільш повно потрапила під російську окупацію з лютого 2022 року, і якесь "конституційне" рішення для обґрунтування окупації, напевно, буде пріоритетною політичною метою для Росії. З великою ймовірністю РФ вдасться до сфальсифікованого голосування, щоб забезпечити собі прийнятний результат", - йдеться в огляді.

Як відомо, російські війська окупували більшу частину Херсонської області у березні 2022 року. Після цього, попри активний масовий спротив місцевого населення, росіяни почали формувати в області окупаційні адміністрації, запустили мовлення російських телеканалів, запровадили використання російського рубля нарівні з гривнею, анонсували відкриття великих російських банків та почали створювати центри видачі російських паспортів.

Представники російської окупаційної адміністрації неодноразово висловлювалися за входження Херсонської області до Росії, залякуючи місцеве населення репресіями та терором.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...