Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України.

"Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частину України. Якщо це неможливо, то в нейтральну країну. І, схоже, це не просто депортація в Російську Федерацію, їх зустрічають чужі люди, які тепер раптом стали прийомними батьками. А діти не майно, не військова здобич", - сказав він у коментарі CNN.

На його думку, Росія не заперечує звинувачення Міжнародного кримінального суду, а скоріше носить їх "як почесний знак". Крім того, представники суду намагалися зв'язатися з ними, але не отримали відповіді. "Діти не є власністю країни, яку можна переміщати з політичних чи ідеологічних мотивів. Це повинно регулюватися законом, і цей закон повинен дотримуватися", - підкреслив Хан.

У Краснодарському краї внаслідок удару БПЛА горить нафтопереробний завод

середа, 31 травень 2023, 6:08

У ніч проти середи, 31 травня, виникла масштабна пожежа на Афіпському НПЗ, повідомляють російські Telegram-канали. . Зазначається, що за попередніми даними одна з установок з перегонки мазуту почала палати після прильоту начебто українського безпілотн...

Кадиров погрожує помститися "київському режимові" за "терористичну" атаку дронів на Москву

середа, 31 травень 2023, 5:59

Глава Чечні Рамзан Кадиров Кадиров у Telegram пообіцяв "помсту в повному сенсі слова" за нещодавній удар безпілотниками по Москві. Хоча поки ніхто не взяв на себе відповідальність за атаку, Кадиров уже звинуватив у всьому "київський режим" і назвав так...