Росія та її олігархи повинні заплатити: Єврокомісія хоче віддати активи агресора на відбудову України

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС планує заблоковані активи Росії та олігархів віддати на відбудову України. Про це йдеться у її заяві на сайті Єврокомісії, передають Патріоти України.

Євросоюз пропонує створити спеціалізований суд за підтримки ООН для розслідування та судового переслідування злочину агресії Росії.

Урсула фон дер Ляєн зазначила, що Росія також повинна фінансово заплатити за завдані нею руйнування. Збитки, завдані Україні, оцінюють у 600 мільярдів євро. Росія та її олігархи мають відшкодувати Україні збитки та покрити витрати на відбудову країни.

"І ми маємо засоби змусити Росію заплатити. Ми заблокували 300 мільярдів євро резервів російського Центрального банку і заморозили 19 мільярдів євро грошей російських олігархів. У короткостроковій перспективі ми могли б створити з нашими партнерами структуру для управління цими коштами та їх інвестування. Потім ми б використали виручені кошти для України", - йдеться у заяві.

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...