Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, артилерії, систем ППО, ракет і дронів, передають Патріоти України.

Такі підрахунки надав блогер Роман Шрайк у своємуTelegram-каналі. За його словами, це статистика russian-casualties.in.ua на підставі даних Генштабу ЗСУ.

Автор посту вказав, що втрати РФ у техніці за травень 2023 року становлять:

– 104 танки;

– 286 бойових бронемашин;

– 553 артсистеми;

– 31 РСЗВ;

– 21 засіб ППО;

– 5 літаків;

– 4 вертольоти;

– 655 БПЛА;

– 175 крилатих ракет;

– 394 одиниці автотехніки та автоцистерн;

– 99 одиниць спецтехніки.

Блогер зазначив, що у травні воїни ЗСУ встановили місячний рекорд зі знищення російських артилерійських систем, БПЛА і спецтехніки. На другому місці йдуть ворожі засоби ППО та крилаті ракети. "Найбільше, звичайно, вражають темпи знищення артсистем", – наголосив Шрайк.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...