Росія в очікуванні нових погромів? Антисемітський випад Х...йла через події в Україні відкриває нову-стару сторінку недоімперії

Схоже, що кремлівський дід впадає таки в маразм. Адже важливу частину його владної вертикалі складають єврейські олігархи з "пітерського підворіття", котрих він сам старанно вирощував більше 20 років.

Блогер і журналіст Сергій Іванов пише у себе в Facebook, що багато хто вже звернув увагу, яким потужним діарейним фонтаном вибухнув президент РФ Путін у відповідь на президентський законопроект про корінні народи України. Навіть не втримався від паскудних антисемітських жартів, що навіть для такої людини, якою є Путін - за межею адекватного, передають Патріоти України.

Сергій Іванов зазначає, при цьому Путіна не цікавить, що термін «корінні народи» закріплений у відповідній Декларації ООН, а в самій Росії з 1999 року діє федеральний закон про гарантії прав корінних нечисленних народів Росії. Головне - розповісти про неіснуючу дискримінацію і утиски «росіян» в Україні. Це головна тема російської пропаганди, яку, як видно, підтримують і продукують в самому Кремлі.

«Чекаю хвилю унісонів серед проросійських речників. Дуже зручний момент для ідентифікації. Ну, а на місці євреїв, які проживають в Росії, я б напружився, адже такий махровий чорносотенний «гумор» з вуст президента - дуже поганий знак», - написав Сергій Іванов.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...