Росія в останні тижні війни почала втрачати дедалі більше техніки та БПЛА. Інфографіка

За останні два тижні російські окупанти в Україні стали зазнавати більше втрат у техніці. Збройні сили України позбавили рашистів рекордної кількості безпілотників, передають Патріоти України.

Про це свідчить інфографіка Яра Бірзула, Chief Product Officer у rabota.ua, опублікована у Facebook та складена за даними Генерального штабу ЗСУ. Зокрема, минулого тижня РФ втратила на полі бою близько 740 одиниць техніки: більше танків, бронетехніки, артилерії та БПЛА порівняно з попередніми тижнями.


"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці рф і з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

понеділок, 22 червень 2026, 6:33

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...

Дають ворогу по зубах: Українські далекобійні дрони-камікадзе стали головним козирем ГУР у глибоких ударах по Росії, - Politico

понеділок, 22 червень 2026, 6:24

Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...