Росія в паніці намагається обійти санкції, щоб модернізувати війська, - розвідка Канади

Росія шукає способи обходу санкцій, які були введені через вторгнення в Україну. У РФ хочуть придбати західні військові технології та компоненти. Про це повідомляє розвідка Канади, передають Патріоти України.

Військово-промисловий комплекс Росії істотно залежить від іноземних компонентів і технологій. Через санкції РФ втратила можливість модернізувати свої війська.

"Спроби російських зацікавлених сторін ухилитися від цих санкцій і незаконно придбати західні технології подвійного використання/обмежених технологій будуть продовжуватися і потенційно зростати, в тому числі і в Канаді", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Латвії знаходять способи обходу санкцій. Європа заборонила імпорт підсанкційних товарів, однак дозволялося ввезення товарів за вже діючими контрактами, які були укладені ще до введення санкцій. Компанії почали підробляти документи і змінювати терміни укладення та дії договорів.

Що буде, якщо по Москві завдадуть ядерного удару у відповідь: Карта з радіусом ураження

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:56

Російський диктатор Володимир Путін неодноразово погрожував застосувати ядерну зброю у війні проти України. Більше того, кремлівські пропагандисти регулярно закликають вдарити по нашій країні тактичною ядерною зброєю, передають Патріоти України. Портал...

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...