
Цієї ночі армія Російської Федерації здійснила комбіновану атаку на Київ та область: спочатку окупанти запустили Shahed, а потім - ракети. Росіяни здійснили удар по столиці після тривалої паузи. Чому РФ вдарила по Києву після паузи, в коментарі "РБК.Україна" розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Експерт каже, що виникає цікаве запитання — чому росіяни атакували столицю України, адже "вони пересвідчилися неодноразово, що в Києві потужна ешелонована ППО". Втім, за його словами, Росія могла націлитися на Київ з кількох причин.
"Прорвати її (ППО — Ред.) важко. Особливо якщо завдавати удару обмеженим боєкомплектом, а він цього разу був таким. Тобто тут навіть і не йшлося про прорив ППО столиці. Тому цілком можливо, що це було випробування. Вони намагалися таким чином дізнатися, які із систем присутні зараз в Києві", — вважає Коваленко.
Він пояснив: ракети Х-101 збиваються всіма системами малого/середнього радіуса дії, які українські сили ППО використовують. Натомість знищити "Кинджал" може тільки Patriot або SAMP-T. "Можливо, вони таким чином намагалися з'ясувати місце розташування цих систем, або — чи не змінилися вони, чи взагалі вони зараз є біля Києва", — пояснив Коваленко.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...