
В Одесі 29 червня пролунав вибух: Росія завдала ракетного удару по місту ракетою повітряного базування Х-22, випущеною з літака Ту-22. Її окупанти запустили із Чорного моря, передають Патріоти України.
Ракету збила українська ППО на підльоті до Одеси, постраждалих та руйнувань немає. Про це повідомляють "Суспільне Одеса" та ОК "Південь".
За даними Оперативного командування "Південь", Росія вдарила по Одесі з Чорного моря - ракетою повітряного базування Х-22, випущеною з літака Ту-22. Її вдалося знищити ППО.
"По Одещині ворожею стратегічною авіацією нанесено удар ракетою повітряного базування Х-22, випущеною з літака Ту-22 з напрямку Чорного моря. Внаслідок влучної роботи сил ППО ракету знищено над полями Одеського району. Руйнувань та постраждалих нема", - зазначають українські військові.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...