Росія відкрила "сезон ракетних ударів" по Україні: Жданов пояснив, чого чекати далі

Після так званих "виборів" президента окупаційна армія Росії відновила масовані удари по Україні ракетами та дронами, влаштувавши найбільшу атаку на енергосистему від початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, було пошкоджено ДніпроГЕС. Військовий експерт Олег Жданов каже, що Росія "відкрила сезон ракетних ударів" по Україні. Про це він розповів в інтерв'ю "Главреду", передають Патріоти України.

"Це примус України до миру на умовах Москви, примус Києва до капітуляції. Росія – не та країна, яка буде що-небудь відкладати в довгий ящик. Якби у Росії сьогодні були сили і засоби, вона б повторила і Бахмут, і Авдіївку. Адже політичного завдання із захоплення чотирьох областей України в їхніх адміністративних кордонах ніхто не скасовував. А в Запорізькій і Херсонській областях ще ого-го скільки території не захоплено Російською Федерацією", - пояснив він.

Жданов нагадав, що скоро вже рік, як у Луганській області стоїть 100-тисячне угруповання російських військ навпроти Куп'янська та Лиману. Воно кілька разів намагалося почати наступальну операцію, але не виходило. А зараз уже є інформація, що начальник Генштабу РФ Валерій Герасимова ухвалив рішення зняти частину військ із Куп'янського напрямку для локалізації вогнищ бойових дій у Курській і Бєлгородській областях. "Тому, якби у Росії була можливість, вона б наступала", - резюмував Олег Жданов.

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою