Держава-терорист продовжує вербувати на війну проти України злочинців та вбивць. Щоб поповнити лави путінської армії з в'язниці в РФ відпустили екскомандира бойовиків "ДНР" Юрія Свиридова на прізвисько "Мачете", передають Патріоти України.
Примітно, що у 2019 році він був засуджений до 13 років за жорстоке вбивство вагітної терористки. Про це в Telegram повідомив журналіст Денис Казанський.
Після дострокового звільнення з в'язниці терорист та вбивця приєднався до російської окупаційної армії та вирушив воювати проти України.
Як відомо, у 2017 році Свиридов зґвалтував і вбив свою вагітну підлеглу Анастасію Ткачову. Жорстокий злочин він скоїв на окупованій території Донецької області.
Через деякий час терориста вивезли з України до Росії та почали судити у Ростові-на-Дону. Варто зазначити, що найчастіше російські пропагандистські ЗМІ не писали про воєнні злочини терористів "ДНР", проте інцидент зі Свидировим та його підлеглою викликав резонанс навіть у кремлівських ЗМІ.
Крім того, пропагандистка "ДНР" з Єнакієво Юлія Скубаєва описувала злочини Свиридова у соцмережах. Вона повідомила, що окрім звірств, які він вчиняв на тимчасово окупованій території Донецької області, терорист також був наркозалежним.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні буде дуже складно повернути території, втрачені за 11 років війни з Росією, зокрема Крим. Про це він сказав під час розмови з журналістами, передають Патріоти України. У відповідь на запитання, чи досі вва...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.04.25 орієнтовно склали: