
Росія продовжує погрожувати країнам НАТО. Міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу заявив, що будь-який вид транспорту Альянсу зі зброєю для України вважатиметься росіянами "ціллю для знищення". Про це Шойгу заявив 4 травня, його заяву розповсюдили російські пропагандистські ресурси. Міністр висловив невдоволення тим, що "США та їхні союзники по НАТО продовжують накачувати Україну зброєю", передають Патріоти України.
"Будь-який транспорт Північноатлантичного альянсу, який прибув на територію країни із озброєнням або матеріальними засобами для потреб українських Збройних сил, розглядається нами як законна мета для ураження", – пригрозив Шойгу. Це далеко не перший раз, коли російська влада погрожує країнам НАТО через те, що вони передають Україні озброєння. Нещодавно залякати Альянс намагався навіть диктатор РФ Володимир Путін, який зробив заяву про блискавичні удари по країнах Заходу.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....