"Росія всю історію, коли їй було важко, бігла на підписання договорів, яких не дотримувалася": У мережі пригадали слова Дудаєва (відео)

Росія йде на підписання договорів лише тоді, коли їй дуже важко, треба зміцніти і завдати нового удару. Однак цих угод вона ніколи не дотримується. Про це ще в інтерв'ю 1995 року розповів чеченський політичний діяч, лідер руху 1990-х років за відокремлення Чечні від Росії, перший президент самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія (1991-1996) Джохар Дудаєв. Він вказав на жорстокість і нещадність цього народу, передають Патріоти України.

"Русизм знищує цілі народи і змітає з лиця землі, причому вибираючи найбезпораднішу жертву. На повне фізичне знищення та реалістичне залякування світу", – говорив Дудаєв. Водночас він згадав про Нагірний Карабах, Абхазію, Грузію, Вірменію і Азербайджан, Південну Осетію, Північну Осетію, Інгушетію, які РФ "вичленила і знищила". Дудаєв наголосив, що як тільки країна-агресор зміцніє, відразу ж знову вираховує найслабшого і починати його знищувати. "Така Росія, Імперія Зла, як була, є і залишається", – відзначав чеченський лідер.


"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...