Росія вибрала "стратегію виснаження": Міноборони Британії показало динаміку боїв в Україні за 100 днів

У міністерстві оборони Британії вважають, що оскільки російські окупаційні війська не можуть досягти значних успіхів, їм довелося вибрати "стратегію виснаження". Там також показали динаміку боїв в Україні за 100 днів, передають Патріоти України.

Відповідне відео було опубліковано у Twitter-акаунті британського міноборони. Експерти зазначили, що напад Росії на північ України закінчився дорогою невдачею.

У зв'язку з цим країна-агресорка не спромоглася реалізувати власні принципи ведення війни. При обмеженій боєготовності багатьох частин вона надто розпорошувала свої сили без достатньої підтримки артилерії та бойової авіації.

Рашисти також спиралися на дико-оптимістичні оцінки того, як будуть раді російським військам в Україні. "Зараз Росія прийняла "стратегію виснаження" і досягає повільних і дорогих успіхів на Донбасі", – констатували у Міноборони Британії.

Згорьована мати цілувала сина у труні: Історія Сергійка, який прожив лише два дні, бо його вбила російська ракета

неділя, 27 листопад 2022, 10:30

У Запорізькій області поховали Сергійка, який прожив лише два дні, бо його у пологовому будинку вбила російська ракета. Дитину поховали у селі Новосолоне, що під Запоріжжям. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України. Сергійко повинен ...

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...