Росія використовує останній козир у війні з Україною, але Вашингтон готує відповідь, - Піонтковський

Президент Росії Володимир Путін не може перемогти Україну на полі бою, тому знищує інфраструктуру, щоб завдати їй шкоди, співставної з наслідками ядерного удару. Таку думку висловив російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський на каналі Freeдом, передають Патріоти України.

"У суто військовому плані у нього не залишилося козирів. З'ясувалося, що українська армія перевершує російську на конвенційному рівні — безмірно вища мотивація українських воїнів. А постачання західної зброї, нехай ми критикуємо їх за недостатність, забезпечують технологічну перевагу над російською армією", - зазначив російський політолог.

Піонтковський нагадав, що протягом деякого часу Путін спекулював можливістю застосування ядерної зброї, проте "йому на це відповіли та пояснили, що буде з ним".

"Зараз він використовує на фронті останню карту — не використовувати ядерну зброю, за яку його покарають, а завдати співставної шкоди Україні, знищуючи її інфраструктуру. Я бачу за настроями у Вашингтоні, що готується дуже серйозна відповідь на цю його останню карту", — заявив експерт.

За його словами, Путін "розуміє стратегічно, що війну програно, і діє за принципом — день простояти та ніч протриматися".

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...