Росія використовує у війні проти України ракети, розроблені в 1960-х роках - вони б'ють із похибкою в 700 м

Росія поступово закінчується сучасні боєприпаси. Для ударів по території України російські війська використовують дедалі "давніші" озброєння, передають Патріоти України.

Так, по позиціях Сил оборони України окупанти почали застосовувати ракети 1960-х років випуску, які можуть відхилятися від цілі на 700 м. Про це повідомили добровольці-росіяни з Легіону "Свобода Росії", які зараз захищають Україну від російської агресії.

"Неподалік наших позицій ми знайшли екземпляр сучасного російського боєприпасу, який використовує противник. Хоча, ні, помилочка. Це залишки ракети Луна-М, яку розробили ще в 60-х роках. Допустиме відхилення від цілі до 700 метрів!" – заявили у Легіоні "Свобода Росії", показавши залишки "сучасного озброєння" на фото.

Цей "аналогов_нєт", що може впасти майже за кілометр від цілі, за словами добровольців-росіян, перевершив навіть помічені раніше озброєння 1970-х років.

"Раніше по наших позиціях використовували озброєння 70-х, тепер ще старші. Чого далі чекати? Цар-гармату і солдатів з вилами та аркебузами? Давня зброя, відсутність екіпірування, ненавчені та невмотивовані солдати – це реалії ганебної путінської армії", – констатують російські добровольці.

Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"? Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...