Росія вимастила обличчя г*мном перед світом і подала приклад своєму протеже у ЄС, - політолог

"Сумна іронія полягає в тому, що Угорщина одержала своє місце у ЄС і НАТО не через якісь успіхи у реформах чи у чомусь взагалі, а суто через комплекс вини "Заходу" перед Східною Європою", - пише політолог Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"За те, що кинули їх у пазурі московського хижака після 2-ї світової, і мовчки спостерігали за тим, як москва придушує волю тієї ж Угорщини 1956 року. Тепер Угорщина допомогає москві нищити іншу державу, спираючись на членство у цих самих ЄС і НАТО.

Після численних закликів «не ображати московію», у тамтешній думі виник законопроект про «скасування визнання незалежності Литви». Коротше кажучи, у відповідь на заклики «зберегти обличчя», вони знову взяли і обмазали це обличчя густим шаром гівна. І ще поїли цього ж гівна".

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...

"Нормально прилетіло": У Новій Каховці сталася "бавовна" у яхт-клубі, де любили відпочивати окупанти (фото, відео)

неділя, 5 лютий 2023, 15:28

У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині пролунали вибухи та здійнялася пожежа у яхт-клубі "Maxmarine", де люблять відпочивати російські загарбники. Про бавовну у місті повідомляють у місцевих пабліках. Офіційної інформації про вибухи у місті...