Росія вже не агресор і вибори на Донбасі частково відбудуться: Стало відомо, які зміни "Слуга народу" збирається внести на вимогу Москви в закон про вибори в ОРДЛО

Москва успішно продавлює свій сценарій придністровізації конфлікту на Донбасі через Кравчука, Єрмака і врешті-решт Зеленського

«Слуга народу» пропонує зміни до постанови про місцеві вибори. Про це в коментарі LB.ua повідомив народний депутат фракції «Слуга народу» Олександр Качура ,котрого керівництво партії влади кинулу під "вогонь" критики, зазначають Патріоти України.

«Я запропонував зміни до постанови про проведення місцевих виборів. Зокрема, внести зміни до пункту 3 постанови в частині проведення місцевих виборів в облради на підконтрольних територіях ... Про зміну дати виборів мова взагалі не йде. Як і про скасування місцевих виборів. Скасування виборів можливо тільки в разі введення надзвичайного або воєнного стану. Тому не слід шукати якусь «зраду» в запропонованих мною зміни до постанови», - заявив слуга Зеленського.
Також, за його словами, пропонується внести зміни в 4 пункт постанови про те, що місцеві вибори на Донбасі можливі тільки після повноцінного завершення процедур демілітаризації, роззброєння і прийняття окремого закону.
«Тобто зараз взагалі не йдеться про проведення виборів на непідконтрольних територіях. І на цьому не варто спекулювати».
Ну ось вам. Нардеп «Слуги народу» Качура показав законопроект, в якому відображені забаганки російської сторони в ТКГ.
Блогер Роман Шрайк звернув увагу на ряд моментів в цій постанові, на котрі ініціативний представник монобільшості наголошувати не став:
«Зараз вибори до Луганської та Донецької обласних рад проводитися не повинні, тому що значна частина цих областей окупована. Проектом пропонується вибори до облради все одно провести. Крім окупованих територій, де встановлюється «особливий порядок» місцевого самоврядування.
Пункт 4 переформульовується рівно так, як хотів радник Путіна Козак. Забирається згадка про російську агресію і те, що вибори в ОРДЛО можуть бути проведені тільки після виведення окупаційних військ, встановлення контролю над кордоном, роззброєння бойовиків і т.п.
Замість цього пропонується відповідність стандартам ООН і ОБСЄ.
Цей проект ще не зареєстрований в Раді. Але, судячи з усього, це той самий проект, який згадували Андрій Єрмак і Дмитро Козак. Перший говорив, що показав його російській стороні, другий - що проект буде розглянуто в Раді", - пише оглядач.
Представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін повідомив, що українська делегація допустила можливість внесення змін до постанови Ради про призначення місцевих виборів. Про це також заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.
За словами Костіна, запропонований проект постанови повністю відповідає Мінському комплексу заходів.

Ну вот вам. Нардеп «Слуги народа» Качура показал законопроект, в котором отображены хотелки российской стороны в ТКГ.

Блогер Роман Шрайк обратил внимание на ряд моментов в этом постановлении. В чем их суть:

«Сейчас выборы в Луганский и Донецкий областные советы проводиться не должны, потому что значительная часть этих областей оккупирована. Проектом предлагается выборы в облсоветы все равно провести. Кроме оккупированных территорий, где устанавливается «особый порядок» местного самоуправления.

Пункт 4 переформулируется ровно так, как хотел советник Путина Козак. Убирается упоминание про российскую агрессию и то, что выборы в ОРДЛО могут быть проведены только после выведения оккупационных войск, установления контроля над границей, разоружения боевиков и т.п.
Вместо этого предлагается соответствие стандартам ООН и ОБСЕ.

Этот проект еще не зарегистрирован в Раде. Но, судя по всему, это тот самый проект, который упоминали Андрей Ермак и Дмитрий Козак. Первый говорил, что показал его российской стороне, второй — что проект будет рассмотрен в Раде«, — пишет он.

Представитель Украины в политической подгруппе ТКГ Андрей Костин сообщил, что украинская делегация допустила возможность внесения изменений в постановление Рады о назначении местных выборов. Об этом также заявил заместитель руководителя администрации президента РФ Дмитрий Козак.

По словам Костина, предложенный проект постановления полностью соответствует Минскому комплексу мероприятий.

З архіву ПУ. Царство небесне... На Донбасі загинув герой російсько-української війни, спецпризначенець, майор ЗСУ Андрій Супріган

п’ятниця, 14 травень 2021, 18:30

Обставини загибелі вочевидь через характер служби офіцера не повідомляється. Про звитяги героя за лінією оборони ОС свідчять високі державні нагороди. За попередніми даними трагедія сталась поблизу Краматорська. Стало відомо, що в зоні проведення Опера...

"Земля уходит из-под ног. Пока страна обсуждает цирк с Медведчуком, ее опять готовятся крупно кинуть": Кочетков про гучну "махінацію" - постраждати можуть всі

п’ятниця, 14 травень 2021, 18:14

"Ну что, суровое и справедливое правосудие на марше, и Виктор Медведчук теперь будет руководить антиукраинской деятельностью из своего дома. Правда, с учетом, что домов у него много, то он может из одного в другой переезжать", - пише у своєму блозі Оле...