Росія вже вичерпала резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп, - ГУР Міноборони

Росія втрачає свої ресурси на війні проти України. Резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп уже вичерпані, то ж країна-агресорка проводить масову приховану мобілізацію по всій своїй території, повідомляють Патріоти України.

Країна-окупант на території Бєлгородської та Ростовської областей формує нові підрозділи для наступу з призовників та мобілізованих чоловіків. Їх відправляють на територію України.

Такі війська неефективні

Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що боєздатність таких "військ" є дуже сумнівною і це добре видно на полі бою. Попри вичерпані резерви батальйонно-тактичних груп, Росія ще має ресурси, які може перекидати в Україну.

На скільки ефективне застосування таких військ – це вже показують бойові дії. "В багатьох випадках це не є ефективним, але ми реально розуміємо, що на сьогодні ресурси, які стосуються найбільш боєздатних батальйонно-тактичних груп російська федерація вичерпала. Хоча в неї ще достатньо резервів для того, щоб вводити на територію України", – заявив Скібіцький.

Крім того, представник розвідки підтвердив інформацію про пригніченість та депресивний морально-психологічний клімат в підрозділах російських окупаційних військ.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...